Home » Usługi » Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe

Świadczymy profesjonalne usługi podatkowe, działając nie tylko na obszarze Polski, lecz również zagranicy. Dzięki temu, że większość pracowników pracuje na miejscu w Katowicach i Ostravie, Klient otrzymuje dostęp do wszelkich świadczonych przez Kancelarię usług, co zapewnia pomoc na każdej płaszczyźnie działalności gospodarczej.

Indeks usług Skontaktuj się

Kancelaria Torite Sp. z o.o. łączy w swojej ofercie usługi gwarantujące ochronę przed niesłusznymi decyzjami podejmowanymi  w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Klienci, korzystający z naszych usług mają zapewnione indywidualne i kompleksowe podejście przy rozwiązywaniu problemów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, możliwość konsultacji problemu z prawnikami z różnych dziedzin, otwartych i chętnych do pomocy, potrafiących dostosować się do oczekiwań Klienta, wykonujących rzetelne doradztwo w zakresie zarządzania i racjonalizacji kosztów.

Zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów w oparciu o dotychczasową działalność, zaś uzyskane doświadczenie zapewniło nam zdobycie obszernej wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej.

Jak działamy:

  • nastawiamy się na kompleksowość w załatwianiu  potrzeb Klientów,
  • zapewniamy fachowość działania,
  • zapewniamy Państwu bezpieczeństwo w zakresie prowadzonych spraw, oparte na wykwalifikowanej kadrze pracowników,
  • gwarantujemy elastyczność w dostosowywaniu się do potrzeb Klienta,
  • oferujemy dostępność pracowników, możliwość kontaktu i pewność, że konsultant ma wiedzę w rzeczonej sprawie.

Kim jest doradca podatkowy?

Doradca podatkowy wykonuje zawód zaufania publicznego i musi posiadać doświadczenie, wysokie kwalifikacje oraz jest związany tajemnicą zawodową.

Nie strońcie Państwo od doradcy podatkowego. To on zapewni Wam swoje miejsce w Zjednoczonej Europie, da gwarancję rzetelnego i prawidłowego, dynamicznego funkcjonowania na rynku polskim, czy europejskim. Stanowi gwarancję bezpiecznego rozwoju firmy w realiach XXI wieku.

Krok 1

Odkryj usługi

Jakie problemy rozwiązujemy?

Krok 2

Poznaj nas

Torite to kadra specjalistów

Krok 3

Sprawdź partnerów

Współpracujemy z najlepszymi

Krok 4

Skontaktuj się

Porozmawiajmy o rozwiązanaich dla Ciebie

*/?>

Czego szukasz?

Napisz do nas!

Nasi doradcy odpowiedzą na wszelkie pytania

Imię i nazwisko*

Adres email*

Temat

Treść wiadomości

Zgoda - ochrona danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu.
Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Torite Spółka Doradztwa Podatkowego Sp.zo.o. ul. Ligocka 103/8 , 40-568 Katowice.

Twoje dane podane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony).

Podanie danych jest dobrowolne. Podane dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[recaptcha]

Polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich stosowanie.

Dodatkowe informacje